- Úvod
- ROZVADĚČOVÉ PŘÍSTROJE
- zdroj 24V / 20A, typ CP-T 24/20.0, ABB
zdroj 24V / 20A, typ CP-T 24/20.0, ABB

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
zdroj 24V / 20A, typ CP-T 24/20.0, ABBnení skladem - kontaktujte nás10 283,79 Kč/ ks8 499,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zdroj CP-T 24/20.0 je určen pro napájení obvodů řídicích a regulačních systémů, popřípadě i jiných zařízení, kde postačí jeho výkon. Pro jeho konstrukční provedení je ideálním partnerem například pro PLC nebo jiným podobným přístrojům. Konstrukčně je zdroj určen pro montáž do skříní elektrických rozváděčů přímo na montážní plech, nebo pomocí adaptéru na DIN lištu 35mm.
| Napájecí napětí: | 3x 340 až 575V~ |
| Kmitočet vstupního napětí: | 47 až 63Hz |
| Vstupní proud: | 1.1A |
| Proud při zapnutí: | <20A |
| Účiník: | 0.65 |
| Překlenutí výpadku sítě: | 150ms |
| Výstupní napětí: | 24V= nastavitelné 22.5 až 28.5V |
| Zvlnění výstupního napětí: | <100mV |
| Výstupní proud jmenovitý: | 20A |
| Jištění: | elektronické ochrany |
| zabudovaná tavná pojistka na vstupu | |
| Připojovací svorky: | šroubové, pro průřez 0.75 až 4mm2 |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Odolnost proti přepětí: | kategorie II |
| Rozměry (Š x V x D): | 150 x 124 x 119mm |
| Montážní poloha: | svislá i vodorovná |
| Hmotnost: | 1.7kg |
| Pracovní prostředí: | normální bez mechanických nečistot |
| bez žíravých par a plynů, relativní vlhkost 90% | |
| vibrace EN61131-2 | |
| Certifikace: | cULus - TÜV |
| Vyhovuje normám: | bezpečnost EN60950-1 |
| EMC EN55011, EN55022, EN61000-3-3 |
Parametry
VýrobceABB
Výstupní napětí24V =
Výstupní proud20A
Napájecí napětí, 3 fázové340 až 575V 50Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
