Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

JAK NAKUPOVAT

Přihlašte se do e-shopu. Pokud ještě nejste registrovaní zákazníci, doporučujeme Vám zaregistrování, které Vám usnadní případný opakovaný nákup.

Vlevo nejprve vyberte kategorii zboží, které Vás zajímá. Některé položky mají ještě další podrobnější členění. Fotografie a obrázky v drtivé většině odpovídají skutečnosti pro dané zboží. Volit můžete mezi tabulkovým a řádkovým zobrazením položek.

Nákup samotný je velmi jednoduchý. Po výběru zboží a jeho množství stačí kliknout na tlačítko "KOUPIT". Poté se dostanete do svého nákupního košíku, kde můžete buď pokračovat v nákupu nebo zboží objednat. V dalším kroku prosím nezapomeňte zvolit způsob platby a dopravy.

Pokud jste si jisti, že je vše v pořádku, klikněte na tlačítko "OBJEDNAT". Nejste-li zaregistrováni nebo přihlášeni, tak se Vám zobrazí formulář, kde je potřeba vyplnit údaje, podle kterých bude Vaše objednávka vyřízena. Na Vámi uvedený e-mail obdržíte potvrzující zprávu o Vaší objednávce. Bude-li třeba, kontaktuje Vás náš pracovník pro upřesnění.

Na výběr máte několik možností převzetí Vámi objednaného zboží. Způsob převzetí (dopravy) zboží uveďte prosím do poznámky ještě před odesláním Vaší objednávky!

Objednávku můžete také zadat e-mailem na info@herott.cz, nebo telefonicky v rozmezí 08´00 až 16´00 na telefonním čísle 602726537. Pro zjednodušení také můžete využít pro zadání položek objednávky 'Číslo produktu' které je uvedeno hned pod typovým označením. Toto číslo je jedinečné pro každou položku a umožní Vám zjednodušit zadání objednávky přes email či telefonicky. Registrovaným a prověřeným zákazníkům prodáváme na fakturu splatnou do 14-ti dní po dodání zboží.