- Úvod
- ROZVADĚČOVÉ PŘÍSTROJE
- TOSHIBA, měnič frekvence 0.75 kW, typ VFS15S-2007PL-W1, napájení 1 fáze
TOSHIBA, měnič frekvence 0.75 kW, typ VFS15S-2007PL-W1, napájení 1 fáze

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
TOSHIBA, měnič frekvence 0.75 kW, typ VFS15S-2007PL-W1, napájení 1 fázeNení skladem8 807,59 Kč/ ks7 279,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Řada měničů TOSHIBA VFS15S je měnič pro všeobecné použití, vysoce flexibilní s uživatelsky přívětivým ovládáním pro snadné uvedení do provozu. Vestavěný EMC filtr kategorie C2 a vestavěný brzdný tranzistor, výrazně usnadňují aplikaci na konkrétní požadované řešení.
| Maximální výkon motoru: | 0.75 kW |
| Výstupní proud: | 4.8 A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 200 až 240 V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 1 x 200 až 240 V~ |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Způsoby řízení: | PWM, (Bezsenzorové vektorové řízení, V/F) |
| Rozsah výstupní frekvence: | 0,10 až 500,00 Hz |
| Přesnost frekvence: | Digitálně nastavená hodnota: ±0,01% z fmax |
| Analogově nastavená hodnota: ±0,2% z fmax | |
| Rozlišení nastavené hodnoty frekvence: | Digitálně nastavená hodnota: 0,01 Hz |
| Analogově nastavená hodnota: 1/1000 z fmax | |
| Rozlišení výstupní frekvence: | 0,01 Hz |
| Startovací moment: | 200% / 0,5 Hz |
| Možnost přetížení: | 150% během 1 minuty |
| Hodnota nastavení frekvence: | 0 až 10 Vdc (10 kΩ), 4 až 20 mA (100 Ω), RS485 Modbus |
| V/f charakteristiky: | konstantní/kvadratický, volná V/f |
| Analogové vstupy: | 2 vstupy 0 až 10 V (10 kΩ), 4 až 20 mA (100 Ω) |
| Časy zrychlení/zpomalení: | 0,01 až 3600 s |
| Zobrazení: | indikace LED Run, Program, Alarm, Hz, Ampéry |
| Ochrana motoru proti přetížení: | termistor PTC a elektronické relé tepelného přetížení |
| Okamžité proudové přetížení: | 200% jmenovitého proudu |
| Stupeň krytí: | IP20, Vrstva laku na PCB |
| Vlhkost okolí: | 90% RH nebo méně (bez kondenzace) |
| Teplota skladování: | –20 °C až +65 °C (krátkodobá teplota během transportu) |
| Teplota okolí: | –10 °C až +40 °C (snížení výstupního proudu nad 40 °C) |
| Instalace: | vnitřní (bez korozivních plynů, prachu etc.) |
| Instalační výška: | max. 1000 m |
?
Parametry
VýrobceTOSHIBA
Napájecí napětí, 1 fázové200 až 240V, 50 Hz
Výstupní výkon (motor)0.75kW
Výstupní proud4.8A
Výstupní napětí3x 0 až 230V, 0 až 500Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

