- Úvod
- OSTATNÍ A ZAKÁZKOVÉ
- měnič frekvence 7.5kW, Schneider typ ATV320U75N4B, IP20, napájení 3 fáze
měnič frekvence 7.5kW, Schneider typ ATV320U75N4B, IP20, napájení 3 fáze

- Kompletní specifikace
- Parametry
měnič frekvence 7.5kW, Schneider typ ATV320U75N4B, IP20, napájení 3 fázenení skladem - kontaktujte nás22 385,00 Kč/ ks18 500,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Měnič kmitočtu s integrovaným RFI filtrem, pro nejrůznější aplikace malých výkonů. Výrobek řady Green Premium. IP20
| Výkon motoru: | 7.5kW |
| Výstupní proud: | 17.0A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 400V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 380 až 500V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 599Hz |
| Systém řízení: | V/f Control, Vector control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 2 analogové programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 3 programovatelné digitální vstupy | |
| 2 programovatelné reléové výstupy | |
| komunikační interface MODBUS RTU, CANopen | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 150% po 60sec |
| vstupy STO, SS1, SMS, SLS, GDL |
Parametry
VýrobceSchneider Electric
Napájecí napětí, 3 fázové380 až 500V, 50Hz
Napájecí proud19.6A, jištění 32A (B)
Výstupní výkon (motor)7.5kW
Výstupní proud17.0A
Výstupní napětí3x 0 až 400V, 0.1 až 599Hz
Zboží zařazeno v kategoriích
