- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- INVERTEK OPTIDRIVE HVAC ECO
- měnič frekvence 7.5kW, INVERTEK typ ODV-3-340180-3F1D-TN, Switched, napájení 3 fáze
měnič frekvence 7.5kW, INVERTEK typ ODV-3-340180-3F1D-TN, Switched, napájení 3 fáze

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
měnič frekvence 7.5kW, INVERTEK typ ODV-3-340180-3F1D-TN, Switched, napájení 3 fázenení skladem - kontaktujte nás28 314,00 Kč/ ks23 400,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Měnič kmitočtu s integrovaným RFI filtrem, bez brzdného rezistoru určený pro HVAC aplikace malých výkonů. Kombinuje robustnost, jednoduchost a spolehlivost. IP66
| Výkon motoru: | 7.5kW |
| Výstupní proud: | 18.0A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 400V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 380 až 480V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 120Hz |
| Systém řízení: | V/f Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | OLED textový |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 2 analogové programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 3 programovatelné digitální vstupy | |
| 2 programovatelné reléové výstupy | |
| komunikační interface MODBUS RTU, EtherNet I/P | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 40°C |
| Elektrické krytí: | IP66 |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 110% po 60sec |
| vstupy STO |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Napájecí napětí, 3 fázové380 až 480V, 50Hz
Napájecí proud14.0A, jištění 16A (B)
Výstupní výkon (motor)7.5kW
Výstupní proud18.0A
Výstupní napětí3x 0 až 400V, 0 až 120Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
