- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- INVERTEK OPTIDRIVE HVAC ECO
- měnič frekvence 110kW, INVERTEK ODV-3-742020-3F1N-MN, IP55, napájení 3 fáze
měnič frekvence 110kW, INVERTEK ODV-3-742020-3F1N-MN, IP55, napájení 3 fáze

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
měnič frekvence 110kW, INVERTEK ODV-3-742020-3F1N-MN, IP55, napájení 3 fázenení skladem - kontaktujte nás168 069,00 Kč/ ks138 900,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Měnič kmitočtu s integrovaným RFI filtrem, bez brzdného rezistoru určený pro HVAC aplikace středních výkonů. Kombinuje robustnost, jednoduchost a spolehlivost. IP55
| Výkon motoru: | 110kW |
| Výstupní proud: | 202.0A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 400V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 380 až 480V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 120Hz |
| Systém řízení: | V/f Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | TFT grafický |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 2 analogové programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 3 programovatelné digitální vstupy | |
| 2 programovatelné reléové výstupy | |
| komunikační interface MODBUS RTU, EtherNet I/P | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 40°C |
| Elektrické krytí: | IP55 |
| Hmotnost: | 89 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 110% po 60sec |
| vstupy STO | |
| interní DC tlumivka |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Napájecí napětí, 3 fázové380 až 480V, 50Hz
Napájecí proud205.9A, jištění 250A (B)
Výstupní výkon (motor)110kW
Výstupní proud202.0A
Výstupní napětí3x 0 až 400V, 0 až 120Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
