- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- INVERTEK OPTIDRIVE HVAC ECO
- měnič frekvence 1.5kW, INVERTEK ODV-3-220070-1F12-MN, IP20, napájení 1 fáze
měnič frekvence 1.5kW, INVERTEK ODV-3-220070-1F12-MN, IP20, napájení 1 fáze

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
měnič frekvence 1.5kW, INVERTEK ODV-3-220070-1F12-MN, IP20, napájení 1 fázenení skladem - kontaktujte nás14 883,00 Kč/ ks12 300,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Měnič kmitočtu s integrovaným RFI filtrem, bez brzdného rezistoru určený pro HVAC aplikace malých výkonů. Kombinuje robustnost, jednoduchost a spolehlivost. IP20
| Výkon motoru: | 1.5kW |
| Výstupní proud: | 7.0A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 230V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 200 až 240V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 120Hz |
| Systém řízení: | V/f Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | TFT |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 2 analogové programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 3 programovatelné digitální vstupy | |
| 2 programovatelné reléové výstupy | |
| komunikační interface MODBUS RTU, EtherNet I/P | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 40°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 110% po 60sec |
| vstupy STO |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Napájecí napětí, 1 fázové200 až 240V, 50Hz
Napájecí proud15.2A, jištění 25A (B)
Výstupní výkon (motor)1.5kW
Výstupní proud7.0A
Výstupní napětí0 až 230V, 0 až 120Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
