- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- INVERTEK OPTIDRIVE E3
- měnič frekvence 0.75kW, INVERTEK typ ODE-3-120043-1F12, IP20, napájení 1 fáze
měnič frekvence 0.75kW, INVERTEK typ ODE-3-120043-1F12, IP20, napájení 1 fáze
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
měnič frekvence 0.75kW, INVERTEK typ ODE-3-120043-1F12, IP20, napájení 1 fázeobvykle do 3 dnů, skladem 2 ks4 477,00 Kč/ ks3 700,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Digitální měnič kmitočtu s integrovaným RFI filtrem určený pro všeobecné aplikace nízkých výkonů. Kombinuje robustnost, jednoduchost a spolehlivost. IP20
| Výkon motoru: | 0.75kW |
| Výstupní proud: | 4.3A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 230V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 200 až 240V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 500Hz |
| Systém řízení: | Sensorless Vector Speed Control, PM Vector Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 1 analogový programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 4 programovatelné digitální vstupy | |
| programovatelný reléový výstup | |
| komunikační interface MODBUS RTU, CANopen | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10° až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 150% po 60sec |
| přetížitelnost až 175% po 2sec |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Výstupní výkon (motor)0.75kW
Výstupní proud4.3A
Výstupní napětí3x 200 až 230V, 0.1 až 500Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

