- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- INVERTEK OPTIDRIVE E3 IP66
- měnič frekvence 0.37kW, INVERTEK typ ODE-3-140012-3F1B, Switched, napájení 3 fáze
měnič frekvence 0.37kW, INVERTEK typ ODE-3-140012-3F1B, Switched, napájení 3 fáze
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
měnič frekvence 0.37kW, INVERTEK typ ODE-3-140012-3F1B, Switched, napájení 3 fázeobvykle do 3 dnů, skladem 2 ks11 495,00 Kč/ ks9 500,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Digitální měnič kmitočtu s integrovaným RFI filtrem určený pro všeobecné aplikace nízkých výkonů. Kombinuje robustnost, jednoduchost a spolehlivost. IP66/NEMA 4X Outdoor
| Výkon motoru: | 0.37kW |
| Výstupní proud: | 1.2A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 400V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 380 až 480V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 500Hz |
| Systém řízení: | Sensorless Vector Speed Control, PM Vector Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 1 analogový programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 4 programovatelné digitální vstupy | |
| programovatelný reléový výstup | |
| komunikační interface MODBUS RTU, CANopen | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -20° až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP66/NEMA 4X Outdoor |
| Hmotnost: | 3.0 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 150% po 60sec |
| přetížitelnost až 175% po 2sec |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Napájecí napětí, 3 fázové380 až 480V, 50Hz
Napájecí proud3.5A, jištění 6A (B)
Výstupní výkon (motor)0.37kW
Výstupní proud1.2A
Výstupní napětí3x 0 až 400V, 0 až 500Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
