- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- HITACHI WJ200
- HITACHI C1, měnič frekvence 1.5kW, typ C1-015HFE
HITACHI C1, měnič frekvence 1.5kW, typ C1-015HFE

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Související zboží1
HITACHI C1, měnič frekvence 1.5kW, typ C1-015HFEobvykle do 3 dnů, skladem 1 ks16 262,40 Kč/ ks13 440,00 Kč bez DPH
Frekvenční měnič C1 je určený pro náročné aplikace nízkých výkonů s možností vektorového řízení. Pro realizaci sekvenčních úloh přímo v měniči pomocí EzSQ software (vestavěné PLC) s možností nastavení uživatelských parametrů přes vestavěný USB 1.1 pomocí aplikace v PC. Má shodné montážní rozměry a parametrickou sadu s předchozí řadou WJ200, takže ve stávajících aplikacích je lze snadno nahradit. Software ProDrive Next lze využít pro přenesení nastavení ze staršího modelu WJ200.
| Maximální výkon motoru: | 1.5 / 2.2 kW (provoz CT / VT)** |
| Výstupní proud: | 4.8 / 5.4 A (provoz CT / VT)** |
| Výstupní napětí měniče: | 3 x 380 až 400 V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 3 x 380 až 400 V, 50 / 60 Hz |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Způsoby řízení: | U/f, sinusová pulsně - šířková modulace PWM |
| U/f řízení (konstantní moment, redukovaný moment, volné - U/f). Bezsenzorové vektorové řízení. Uzavřená smyčka s zpětnou vazbou - motor encoder (jen U/f řízení). | |
| Rozsah výstupní frekvence: | 0,1 až 400,0 Hz (až 1000 Hz se speciálním firmware) |
| Přesnost frekvence: | Digitálně nastavená hodnota: ±0,01% z fmax |
| Analogově nastavená hodnota: ±0,2% z fmax | |
| Rozlišení nastavení frekvence: | Digitálně nastavená hodnota: 0,01 Hz |
| Analogově nastavená hodnota: 1/1000 z fmax | |
| Rozlišení výstupní frekvence: | 0,01 Hz |
| Startovací moment: | 200% / 0,5 Hz |
| Hodnota nastavení frekvence: | 0 až 10 Vdc (10 kΩ), 4 až 20 mA (100 Ω), RS-485 |
| U/f charakteristiky: | Konstantní/redukovaný moment, volná U/f |
| Analogové vstupy: | 2 analogové vstupy 0 až 10 V, 4 až 20 mA |
| Časy zrychlení/zpomalení: | 0,01 až 3600 s (křivka/přímka), možné i druhé nastavení |
| Zobrazení: | LED indikátory: Run, Program, Alarm, Hz, A |
| Ochrana motoru proti přetížení: | Vstup pro PTC a elektronické relé tepelného přetížení |
| Okamžité proudové přetížení: | 200% jmenovitého proudu |
| Přepětí: | 395 Vdc na DC bus |
| Podpětí: | 172,5 Vdc na DC bus |
| Krátkodobá ztráta napájení: | Volitelně: Alarm, zpomalení do zastavení, zpomalení s kontrolou DC sběrnice, restart |
| Přehřátí chladiče: | Detekce chyb a zobrazování teploty |
| Úroveň prevence proti zastavení: | Při zrychlování a zpomalování a při konstantní rychlosti |
| Chyba uzemnění: | Detekce při zapnutí napájení |
| Stupeň krytí: | IP20, vrstva laku na PCB |
| Vlhkost okolí: | 90% RH nebo méně (bez kondenzace) |
| Teplota skladování: | –20 °C až +65 °C (krátkodobě během transportu) |
| Teplota okolí: | –10 °C až +50 °C (nad 40 °C redukovat výstupní proud) |
| Instalace: | Vnitřní (bez korozivních plynů, prachu) |
| Instalační výška: | max. 1000 m nadmořské výšky |
| Vibrace: | 5,9 m/s2 (0.6 G), 10 až 55 Hz |
| ** Velké zatížení (CT) aplikace s konstantním točivým momentem. Normální zatížení (VT) aplikace s proměnným točivým momentem |

