- Úvod
- NAPÁJECÍ ZDROJE
- Z70-14SW, zdroj 13.5V / 4A
Z70-14SW, zdroj 13.5V / 4A

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Z70-14SW, zdroj 13.5V / 4Anení skladem - kontaktujte nás3 246,43 Kč/ ks2 683,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zdroj Z70-14SW je určen pro napájení obvodů řídicích a regulačních systémů, popřípadě i jiných zařízení, kde postačí jeho výkon. Konstrukčně je zdroj Z70-14SW určen pro montáž do skříní elektrických rozváděčů na standardní nosnou lištu šíře 35mm.
| Vstupní napětí: | 230V~ +10%,-15% |
| Kmitočet vstupního napětí: | 50Hz ±20% |
| Příkon: | max. 80VA |
| Výstupní napětí: | 13.5V= ±50mV |
| Zvlnění výstupního napětí: | 20mV |
| Výstupní proud jmenovitý: | 4A |
| Výstupní proud zkratový: | cca 6.5A |
| Jištění: | elektronické ochrany |
| tavná pojistka T0.8A na vstupu | |
| Připojovací svorky: | šroubové, pro průřez 0.05 až 1.5mm2 |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Odolnost proti přepětí: | kategorie II |
| Rozměry (Š x V x D): | 107 x 112 x 153mm |
| Montážní poloha: | svislá |
| Hmotnost: | 2.3kg |
| Pracovní prostředí: | normální bez mechanických nečistot |
| bez žíravých par a plynů | |
| relativní vlhkost 20 až 80% | |
| absolutní vlhkost do 40g/m3 | |
| barometrický tlak 75 až 125kPa |
Parametry
VýrobceNewte spol. s r. o.
Výstupní napětí13.5V=
Výstupní proud4A
Napájecí napětí, 1 fázové230V 50Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
