- Úvod
- NAPÁJECÍ ZDROJE
- Z55-92, tříhladinový zdroj 12V a ±15V
Z55-92, tříhladinový zdroj 12V a ±15V

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Z55-92, tříhladinový zdroj 12V a ±15Vnení skladem - kontaktujte nás3 470,28 Kč/ ks2 868,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zdroj Z55-92 je určen pro napájení obvodů řídicích a regulačních systémů, popřípadě i jiných zařízení, kde postačí jeho výkon. Zdroj poskytuje tři výstupní stabilizovaná napětí o proti společné ‘nulové’ svorce. Konstrukčně je zdroj Z55-92 určen pro montáž do skříní elektrických rozváděčů na standardní nosnou lištu šíře 35mm.
| Vstupní napětí: | 230V~ ±5% |
| Kmitočet vstupního napětí: | 50Hz ±20% |
| Příkon: | max. 70VA |
| 1. výstupní napětí: | +12V= ±100mV |
| 2. výstupní napětí: | +15V= ±250mV |
| 3. výstupní napětí: | -15V= ±250mV |
| Zvlnění výstupního napětí: | 10mV |
| Výstupní proud jmenovitý pro +12V: | 1A |
| Výstupní proud zkratový pro +12V: | cca 1.5A |
| Výstupní proud jmenovitý pro +15V: | 1A |
| Výstupní proud zkratový pro +15V: | cca 1.5A |
| Výstupní proud jmenovitý pro -15V: | 0.5A |
| Výstupní proud zkratový pro -15V: | cca 1.5A |
| Jištění: | elektronické ochrany |
| tavná pojistka T0.4A na vstupu | |
| tavná pojistka F1.25A na výstupu +12V | |
| tavná pojistka F1.25A na výstupu +15V | |
| tavná pojistka F1A na výstupu -15V | |
| Připojovací svorky: | šroubové, pro průřez 0.05 až 1.5mm2 |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Odolnost proti přepětí: | kategorie II |
| Rozměry (Š x V x D): | 107 x 112 x 160mm |
| Montážní poloha: | svislá |
| Hmotnost: | 2.5kg |
| Pracovní prostředí: | normální bez mechanických nečistot |
| bez žíravých par a plynů | |
| relativní vlhkost 20 až 80% | |
| absolutní vlhkost do 40g/m3 | |
| barometrický tlak 75 až 125kPa |
Parametry
VýrobceNewte spol. s r. o.
1. výstupní napětí+12V=
2. a 3. výstupní napětí±15V=
Napájecí napětí, 1 fázové230V 50Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
