- Úvod
- NAPÁJECÍ ZDROJE
- Z45-05SW, zdroj 5V / 3A
Z45-05SW, zdroj 5V / 3A

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Z45-05SW, zdroj 5V / 3Anení skladem - kontaktujte nás2 411,53 Kč/ ks1 993,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zdroj Z45-05SW je určen pro napájení obvodů řídicích a regulačních systémů, popřípadě i jiných zařízení, kde postačí jeho výkon. Konstrukčně je zdroj Z45-05SW určen pro montáž do skříní elektrických rozváděčů na standardní nosnou lištu šíře 35mm.
| Vstupní napětí: | 150 až 255V~ |
| Kmitočet vstupního napětí: | 50Hz ±20% |
| Příkon: | max. 30VA |
| Výstupní napětí: | 5V= ±50mV |
| Zvlnění výstupního napětí: | 20mV |
| Výstupní proud jmenovitý: | 3A |
| Výstupní proud zkratový: | cca 4.2A |
| Jištění: | elektronické ochrany |
| tavná pojistka T0.25A na vstupu | |
| Připojovací svorky: | šroubové, pro průřez 0.05 až 1.5mm2 |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Odolnost proti přepětí: | kategorie II |
| Rozměry (Š x V x D): | 107 x 100 x 99mm |
| Montážní poloha: | svislá |
| Hmotnost: | 1.4kg |
| Pracovní prostředí: | normální bez mechanických nečistot |
| bez žíravých par a plynů | |
| relativní vlhkost 20 až 80% | |
| absolutní vlhkost do 40g/m3 | |
| barometrický tlak 75 až 125kPa |
Parametry
VýrobceNewte spol. s r. o.
Výstupní napětí5V =
Výstupní proud3A
Napájecí napětí, 1 fázové150 až 255V, 50Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
