- Úvod
- NAPÁJECÍ ZDROJE
- Z3-10-A, zdroj 0 až 10V / 0.1A
Z3-10-A, zdroj 0 až 10V / 0.1A

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Z3-10-A, zdroj 0 až 10V / 0.1Anení skladem - kontaktujte nás1 392,71 Kč/ ks1 151,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zdroj Z3-10-A je určen pro napájení obvodů řídicích a regulačních systémů, popřípadě i jiných zařízení, kde postačí jeho výkon. Konstrukčně je zdroj Z3-10-A určen pro montáž do skříní elektrických rozváděčů na standardní nosnou lištu šíře 35mm.
| Vstupní napětí: | 230V~ ±10% |
| Kmitočet vstupního napětí: | 50Hz ±20% |
| Příkon: | max. 6VA |
| Výstupní napětí: | 0 až 10V= |
| Zvlnění výstupního napětí: | 20mV |
| Vnější potenciometr: | lineární 2.5kOhmů |
| Výstupní proud jmenovitý: | 0.1A |
| Výstupní proud zkratový: | cca 0.17A |
| Jištění: | elektronické ochrany |
| tavná pojistka T0.1A na vstupu | |
| Připojovací svorky: | šroubové, pro průřez 0.05 až 2.5mm2 |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Odolnost proti přepětí: | kategorie II |
| Rozměry (Š x V x D): | 75 x 100 x 35mm |
| Montážní poloha: | svislá |
| Hmotnost: | 0.27kg |
| Pracovní prostředí: | normální bez mechanických nečistot |
| bez žíravých par a plynů | |
| relativní vlhkost 20 až 80% | |
| absolutní vlhkost do 40g/m3 | |
| barometrický tlak 75 až 125kPa |
Parametry
VýrobceNewte spol. s r. o.
Výstupní napětí0 až 10V =
Výstupní proud0.1A
Napájecí napětí, 1 fázové230V 50Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
