- Úvod
- NAPÁJECÍ ZDROJE
- Z17-05S, zdroj 5V / 1.5A
Z17-05S, zdroj 5V / 1.5A

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Z17-05S, zdroj 5V / 1.5Anení skladem - kontaktujte nás1 972,30 Kč/ ks1 630,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zdroj Z17-05S je určen pro napájení obvodů řídicích a regulačních systémů, popřípadě i jiných zařízení, kde postačí jeho výkon. Konstrukčně je zdroj Z17-05S určen pro montáž do skříní elektrických rozváděčů na standardní nosnou lištu šíře 35mm.
| Vstupní napětí: | 230V~ ±5% |
| Kmitočet vstupního napětí: | 50Hz ±20% |
| Příkon: | max. 22VA |
| Výstupní napětí: | 5V= ±100mV |
| Zvlnění výstupního napětí: | 10mV |
| Výstupní proud jmenovitý: | 1.5A |
| Výstupní proud zkratový: | cca 1.9A |
| Jištění: | elektronické ochrany |
| tavná pojistka T0.125A na vstupu | |
| Připojovací svorky: | šroubové, pro průřez 0.05 až 1.5mm2 |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Odolnost proti přepětí: | kategorie II |
| Rozměry (Š x V x D): | 107 x 90 x 85mm |
| Montážní poloha: | svislá |
| Hmotnost: | 0.75kg |
| Pracovní prostředí: | normální bez mechanických nečistot |
| bez žíravých par a plynů | |
| relativní vlhkost 20 až 80% | |
| absolutní vlhkost do 40g/m3 | |
| barometrický tlak 75 až 125kPa |
Parametry
VýrobceNewte spol. s r. o.
Výstupní napětí5V =
Výstupní proud1.5A
Napájecí napětí, 1 fázové230V 50Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
