- Úvod
- NAPÁJECÍ ZDROJE
- Z160-89, čtyřhladinový zdroj ±15V, +12V a +24V
Z160-89, čtyřhladinový zdroj ±15V, +12V a +24V

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Z160-89, čtyřhladinový zdroj ±15V, +12V a +24Vnení skladem - kontaktujte nás5 770,49 Kč/ ks4 769,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zdroj Z160-89 je určen pro napájení obvodů řídicích a regulačních systémů, popřípadě i jiných zařízení, kde postačí jeho výkon. Zdroj poskytuje tři výstupní stabilizovaná napětí a jedno výstupní nestabilizované o proti společné ‘nulové’ svorce. Konstrukčně je zdroj Z160-89 určen pro montáž do skříní elektrických rozváděčů na standardní nosnou lištu šíře 35mm.
| Vstupní napětí: | 230V~ ±5% |
| Kmitočet vstupního napětí: | 50Hz ±20% |
| Příkon: | max. 70VA |
| 1. výstupní napětí: | -15V= ±200mV |
| 2. výstupní napětí: | +15V= ±200mV |
| 3. výstupní napětí: | +12V= ±200mV |
| Zvlnění výstupního napětí 1 až 3: | 30mV |
| 4. výstupní napětí: | +24V= nestabilizované |
| Zvlnění výstupního napětí 4: | 30mV až 3.5V dle zatížení |
| 1. Výstupní proud jmenovitý pro -15V: | 2A |
| 1. Výstupní proud zkratový pro -15V: | cca 4A |
| 2. Výstupní proud jmenovitý pro +15V: | 2A |
| 2. Výstupní proud zkratový pro +15V: | cca 4A |
| 3. Výstupní proud jmenovitý pro +12V: | 1A |
| 3. Výstupní proud zkratový pro +12V: | cca 2A |
| 4. Výstupní proud jmenovitý pro +24V: | 2A |
| 4. Výstupní proud zkratový pro +24V: | cca 3.5A |
| Jištění: | elektronické ochrany pro výstup 1 až 3 |
| tavná pojistka T1.0A na vstupu | |
| tavná pojistka F3.15A na výstupu 4 | |
| Připojovací svorky: | šroubové, pro průřez 0.05 až 4mm2 |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Odolnost proti přepětí: | kategorie II |
| Rozměry (Š x V x D): | 107 x 130 x 210mm |
| Montážní poloha: | svislá |
| Hmotnost: | 3.6kg |
| Pracovní prostředí: | normální bez mechanických nečistot |
| bez žíravých par a plynů | |
| relativní vlhkost 20 až 80% | |
| absolutní vlhkost do 40g/m3 | |
| barometrický tlak 75 až 125kPa |
Parametry
VýrobceNewte spol. s r. o.
1. a 2. výstupní napětí±15V= / 2A
3. výstupní napětí+12V= / 1A
4. výstupní napětí+24V= / 2A
Napájecí napětí, 1 fázové230V 50Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
