- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- YASKAWA L1000V
- YASKAWA L1000V, měnič frekvence 15.0kW, typ CIMR-LC4V0031FAA
YASKAWA L1000V, měnič frekvence 15.0kW, typ CIMR-LC4V0031FAA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
- Související zboží1
YASKAWA L1000V, měnič frekvence 15.0kW, typ CIMR-LC4V0031FAAnení skladem - kontaktujte nás52 823,76 Kč/ ks43 656,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výtahový měnič L1000V je určen pro aplikace výtahů, tam kde jsou použity samosvorné převodové stroje. Je navržen nejen pro modernizaci stávajících výtahových systémů, ale i pro nová zařízení s rychlostmi nepřesahujícími 1 m/s.
| Maximální výkon motoru: | 15.0kW |
| Výstupní proud: | 31.0A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 380 až 480V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 3 x 380 až 480V~ / 50 (60) Hz |
| Výstupní kmitočet: | 0.01 až 120Hz |
| Systém řízení: | Skalární řízení bez zpětné otáčkové vazby (U/f) |
| Skalární řízení se zpětnou otáčkovou vazbou (U/f w PG) | |
| Vektorové řízení bez zpětné otáčkové vazby (OLV) | |
| Vektorové řízení se zpětnou otáčkovou vazbou (PLV w PG) | |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0.01 až 600s / 0.01 až 600s, lineární nebo S-křivka |
| DC brzdění: | programovatelný výkon, čas a řídící frekvence |
| Elektrické připojení: | bezšroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Přesnost výstupního kmitočtu: | 0.01% |
| Další funkce: | 1 frekvenční programovatelný výstup max. 32kHz |
| 1 bezpečnostní vstup | |
| 7 programovatelných digitálních vstupů, 14 nastavení | |
| 2 programovatelné reléové výstupy NO + NC | |
| 1 programovatelné výstup, 6 nastavení. 48V=/50mA | |
| Výtahové funkce: | Ovládání brzdy a motorových stykačů |
| Volba sekvence povelů dle použitého řídícího systému | |
| Online měření zátěže pro přesné zastavení bez zpětné vazby | |
| Detekce směru jízdy dle zatížení při provozu z náhradního zdroje | |
| Připojení snímače na pulzní vstup - zvýšení přesnosti otáček | |
| Monitoring pro údržbu a servis | |
| Krátké patro | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| Další vlastnosti: | rozběhový točivý moment 150% při 3Hz pro řízení U/f |
| rozběhový točivý moment 200% při 0.3Hz pro řízení OLV | |
| regulace otáček 1:40 pro U/f a 1:100 pro OLV | |
| navrženo pro životnost 3 miliony startů při 165% In |
| Základní specifikace | |
| Maximální výkon motoru: | 4.0kW |
| Výstupní proud: | 9.2A |
| Výstupní napětí frekvenčního měniče: | 3 x 380 až 480V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 3 x 380 až 480V~ / 50 (60) Hz |
| Výstupní kmitočet: | 0.01 až 120Hz |
| Systém řízení: | Skalární řízení bez zpětné otáčkové vazby (U/f) |
| Skalární řízení se zpětnou otáčkovou vazbou (U/f w PG) | |
| Vektorové řízení bez zpětné otáčkové vazby (OLV) | |
| Vektorové řízení se zpětnou otáčkovou vazbou (PLV w PG) | |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0.01 až 600s / 0.01 až 600s, lineární nebo S-křivka |
| DC brzdění: | programovatelný výkon, čas a řídící frekvence |
| Elektrické připojení: | bezšroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Přesnost výstupního kmitočtu | |
| zadávaného číslicově/analogově: | 0.01 / 0.1% |
| Další funkce: | 1 frekvenční programovatelný výstup max. 32kHz |
| 1 bezpečnostní vstup | |
| 7 programovatelných digitálních vstupů, 14 nastavení | |
| 2 programovatelné reléové výstupy NO + NC | |
| 1 programovatelné výstup, 6 nastavení. 48V=/50mA | |
| Výtahové funkce: | Ovládání brzdy a motorových stykačů |
| Volba sekvence povelů dle použitého řídícího systému | |
| Online měření zátěže pro přesné zastavení bez zpětné vazby | |
| Detekce směru jízdy dle zatížení při provozu z náhrad. zdroje | |
| Připojení snímače na pulzní vstup - zvýšení přesnosti otáček | |
| Monitoring pro údržbu a servis | |
| Krátké patro | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| Další vlastnosti: | rozběhový točivý moment 150% při 3Hz pro řízení U/f |
| rozběhový točivý moment 200% při 0.3Hz pro řízení OLV | |
| regulace otáček 1:40 pro U/f a 1:100 pro OLV | |
| navrženo pro životnost 3 miliony startů při 165% In |
Parametry
VýrobceYaskawa
Napájecí napětí, 3 fázové380 až 480V, 50Hz
Výstupní výkon (motor)15.0kW
Výstupní proud31.0A
Výstupní napětí3x 380 až 480V, 0.1 až 120Hz
Zboží zařazeno v kategoriích



