- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- YASKAWA GA700
- YASKAWA GA700, měnič frekvence 0.75kW, GA70C4004BBA, IP20, napájení 3 fáze
YASKAWA GA700, měnič frekvence 0.75kW, GA70C4004BBA, IP20, napájení 3 fáze
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
YASKAWA GA700, měnič frekvence 0.75kW, GA70C4004BBA, IP20, napájení 3 fázeobvykle do 3 dnů, skladem 1 ks16 359,20 Kč/ ks13 520,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nový měnič GA700 řídí indukční motory, motory s permanentními magnety i synchronní reluktanční motory, pomocí jediného měniče tak všestranně zajišťuje pohony v různých aplikacích. Vše díky novému vektorovému režimu EZ!
| Výkon motoru: | 0.75 / 1.5kW (provoz HD/ND) |
| Výstupní proud: | 3.4 / 4.1A (provoz HD/ND)** |
| Výstupní napětí měniče: | 3 x 400V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 380 až 480V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 590Hz |
| Řízení motorů: | IM, IPM, SPM, SRM - otevřená smyčka, |
| U/F, vektorové řízení s i bez zpětné vazby, vektor EZ | |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0.01 až 6000s / 0.01 až 6000s, lineární nebo S-křivka |
| DC brzdění: | programovatelný výkon, čas a řídící frekvence |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice, USB, volitelně Bluetooth |
| Zobrazovač: | LCD s funkcí kopírování dat |
| Vlastnosti analogových vstupů: | 3 vstupy pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Přesnost výstupního kmitočtu | |
| zadávaného číslicově/analogově: | 0.01 / 0.1% |
| Další funkce: | 2 analogové programovatelné výstupy 0 až 10 V, 4 až 20 mA |
| 1 frekvenční programovatelný výstup max. 32 kHz | |
| možnost zadání až 16-ti referenčních frekvencí | |
| možnost zadání frekvence JOG | |
| 2 bezpečnostní vstupy SIL3 STO | |
| 8 programovatelných digitálních vstupů, 14 nastavení | |
| Memobus/Mobdus, RS485 (max. 115kB/s) | |
| programovatelný reléový výstup NO + NC | |
| 4 programovatelné výstupy, 6 nastavení. 27V=/50mA | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 3.5kg |
| Další vlastnosti: | vysoký rozběhový točivý moment (200% / 0,5 Hz) |
| rozsah regulace otáček 1 : 100, přetížitelnost až | |
| 150% / 1min, online ladění, DC tlumivka interní od 22kW, | |
| zabudovaný brzdný tranzistor do 75kW, zabudovaný EMC filtr, | |
| zabudovaný napájecí zdroj 24VDC, lakované desky | |
| řízení PCB, PLC logika přímo v měniči, volitené options | |
| pro průmyslové komunikace: CANopen, CC-Link, DeviceNet, | |
| EtherCAT, Ethernet/IP, MECHATROLINK, POWERLINK, | |
| PROFIBUS-DP, PROFINET | |
| ** Velké zatížení (HD) Normální zatížení (ND) |
Parametry
VýrobceYaskawa
Napájecí napětí, 3 fázové380 až 480V, 50Hz
Napájecí proud5.6A, jištění 10A (B)
Výstupní výkon (motor)0.75 / 1.5kW (provoz HD / ND)
Výstupní proud3.4 / 4.1A (provoz HD / ND)
Výstupní napětí3x 0 až 400V, 0.1 až 590Hz
Zboží zařazeno v kategoriích

