- Úvod
- MĚNIČE FREKVENCE
- OMRON MX2
- OMRON MX2, měnič frekvence 5.5kW, typ MX2-A4055-E
OMRON MX2, měnič frekvence 5.5kW, typ MX2-A4055-E

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
- Související zboží1
OMRON MX2, měnič frekvence 5.5kW, typ MX2-A4055-Enení skladem - kontaktujte nás27 661,81 Kč/ ks22 861,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Frekvenční měnič určený pro náročné aplikace nízkých výkonů s možností vektorového řízení. Možná realizace sekvenčních úloh přímo v měniči (vestavěné PLC). Možnost nastavení uživatelských parametrů přes vestavěný USB port pomocí aplikace v PC.
| Maximální výkon motoru: | 5.5 / 7.5 kW (provoz CT / VT)** |
| Výstupní proud: | 14.8 / 17.5 A (provoz CT / VT)** |
| Výstupní napětí měniče: | 3 x 380 až 480 V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 3 x 380 až 480 V, 50 / 60 Hz |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Způsoby řízení: | U/f, sinusová pulsně - šířková modulace PWM |
| U/f řízení (konstantní moment, redukovaný moment, volné - U/f). Bezsenzorové vektorové řízení. Uzavřená smyčka s zpětnou vazbou - motor encoder (jen U/f řízení). | |
| Rozsah výstupní frekvence: | 0,1 až 400,0 Hz (až 1000 Hz se speciálním firmware) |
| Přesnost frekvence: | Digitálně nastavená hodnota: ±0,01% z fmax |
| Analogově nastavená hodnota: ±0,2% z fmax | |
| Rozlišení nastavení frekvence: | Digitálně nastavená hodnota: 0,01 Hz |
| Analogově nastavená hodnota: 1/1000 z fmax | |
| Rozlišení výstupní frekvence: | 0,01 Hz |
| Startovací moment: | 200% / 0,5 Hz |
| Hodnota nastavení frekvence: | 0 až 10 Vdc (10 kΩ), 4 až 20 mA (100 Ω), RS-485 |
| U/f charakteristiky: | Konstantní/redukovaný moment, volná U/f |
| Analogové vstupy: | 2 analogové vstupy 0 až 10 V, 4 až 20 mA |
| Časy zrychlení/zpomalení: | 0,01 až 3600 s (křivka/přímka), možné i druhé nastavení |
| Zobrazení: | LED indikátory: Run, Program, Alarm, Hz, A |
| Ochrana motoru proti přetížení: | Vstup pro PTC a elektronické relé tepelného přetížení |
| Okamžité proudové přetížení: | 200% jmenovitého proudu |
| Krátkodobá ztráta napájení: | Volitelně: Alarm, zpomalení do zastavení, zpomalení s kontrolou DC sběrnice, restart |
| Přehřátí chladiče: | Detekce chyb a zobrazování teploty |
| Úroveň prevence proti zastavení: | Při zrychlování a zpomalování a při konstantní rychlosti |
| Chyba uzemnění: | Detekce při zapnutí napájení |
| Stupeň krytí: | IP20, vrstva laku na PCB |
| Vlhkost okolí: | 90% RH nebo méně (bez kondenzace) |
| Teplota skladování: | –20 °C až +65 °C (krátkodobě během transportu) |
| Teplota okolí: | –10 °C až +50 °C (nad 40 °C redukovat výstupní proud) |
| Instalace: | Vnitřní (bez korozivních plynů, prachu) |
| Instalační výška: | max. 1000 m nadmořské výšky |
| Vibrace: | 5,9 m/s2 (0.6 G), 10 až 55 Hz |
| ** Velké zatížení (CT) aplikace s konstantním točivým momentem. Normální zatížení (VT) aplikace s proměnným točivým momentem |
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
Parametry
VýrobceOMRON
Napájecí napětí, 3 fázové380 až 480V, 50Hz
Výstupní výkon (motor)5.5 / 7.5kW (provoz CT / VT)
Výstupní proud14.8 / 17.5A (provoz CT / VT)
Výstupní napětí3x 380 až 480V, 0.1 až 1000Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




